You are currently viewing JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ RZĘS

JAK PRZEDŁUŻYĆ TRWAŁOŚĆ RZĘS

Zapewnia najlepszą trwałość przedłużania rzęs

Spraw, aby Twoje klientki jeszcze dłużej cieszyły się przedłużanymi rzęsami! Perfect Eyelash ma w ofercie 3 produkty do stylizacji rzęs, które mogą Ci w tym pomóc. Zapewniają one najlepszą trwałość i niesamowity efekt. Poniżej więcej szczegółów.

Speed ​​Lash Accelerator

Speed ​​Lash Accelerator to nowy magiczny produkt. Speed ​​Lash Accelerator sprawia, że klej wysycha w ciągu 6 godzin od zabiegu, dzięki czemu przedłużane rzęsy lepiej i mocniej przylegają do naturalnych rzęs. Zewnętrzna część kleju wysycha natychmiast już podczas aplikacji. W ten sposób nie ma znaczenia, jaka jest wilgotność w twoim salonie i jaka jest pogoda na zewnątrz. Używaj Speed ​​Lash Acceleration przed i podczas zabiegu. Produkt ma delikatny truskawkowy zapach, dzięki czemu jest przyjemny w użyciu. Nakładasz odrobinę na microbrush i przemywasz rząd przedłużanych rzęs, gdy nadal znajdują się na pasku w palecie rzęs. Nakładaj tylko na podstawę (dół) przedłużanych rzęs. Pamiętaj, aby nie nakładać tego produktu na naturalne rzęsy. Gdy tylko baza zetknie się z klejem, ten utwardza ​​się szybciej, a przedłużana rzęsa przyczepia się bezpośrednio do naturalnej rzęsy.

Maximise Bond

Maximize Bond jest nowością w ofercie Perfect Eyelash. Ten produkt wiąże cząsteczki kleju ze sobą, co również zmniejsza ryzyko podrażnienia oczu klientkia, gdy je otwiera zaraz po zabiegu. Każdy klej od Perfect Eyelash można łączyć z Bond Maximize. Użyj tego produktu 2 minuty po nałożeniu ostatnich rzęs. Nałóż 1-2 krople Maximize Bond na microbrush i ostrożnie przetrzyj podstawę przedłużonych rzęs. Nie musisz używać zbyt dużo produktu, ponieważ klej nie musi go wchłaniać. Następnie pozostaw do wyschnięcia przez 3-5 minut.

Perfect Eyelash Coating

Perfect Eyelash Coating to produkt do pielęgnacji przedłużonych rzęs dla Twojego klienta do użytku domowego. Powłoka zapewnia warstwę ochronną kleju. Preparat należy nakładać na krawędź kleju u podstawy rzęs co 2-3 dni. W ten sposób klej jest bardziej odporny na wpływy zewnętrzne, takie jak pocenie się, pływanie, makijaż itp. Końcówka Perfect Eyelash Coating wygląda jak pędzel eyelinera. Możesz nałożyć produkt w taki sam sposób, jak nakładasz eyeliner na krawędz rzęs. Preparat należy używać tylko na klej u podstawy przedłużanych rzęs.

Plan pielęgnacji zawierający wymienione 3 produkty zapewni Twoim klientkom najlepszą trwałość przedłużanych rzęs. W ten sposób Twoje klientki mogą jeszcze dłużej cieszyć się pięknymi rzęsami. Życzymy powodzenia i wracamy do pracy!