You are currently viewing Cztery systemy Lash Volume Lifting

Cztery systemy Lash Volume Lifting

Cztery systemy Lash Volume Lifting

Musisz to wiedzieć! Perfect Eyelash to jedyna marka na świecie, która wypuściła na rynek cztery systemy Lash Volume Lifting: butelki, tuby, pompki i saszetki jednorazowego użytku. Dążymy do innowacji i dlatego poza systemem Normal Setting oferujemy także szybki system- Fast Setting. Więcej szczegółów poniżej!

Etapy

Z Lash Volume Lifting możesz zapewnić swoim klientkom tak pięknie podkręcone rzęsy, że będą mogły pożegnać się z zalotką. Aby stworzyć efekt wytuszowanych rzęs, możesz je dodatkowo ufarbować podczas zabiegu. Do Lash Volume Lifting używamy trzech preparatów: Lotion 1 to aktywator, Lotion 2 to neutralizator, a Lotion 3 to wypełniacz keratynowy. Kolejne etapy Lash Volume Lifting są wykonywane w kolejności według nazwy np.: Krok pierwszy to Lotion 1, krok drugi to Lotion 2, a krok 3 to Lotion 3.

Normal Setting

Początkowo wprowadziliśmy na rynek Normal Setting, czyli Lash Volume Lifting w buteleczkach. Balsam nakładamy zanurzając patyczek w buteleczce, a następnie smarujemy nim rzęsy. Dla bardziej higienicznej pracy opracowaliśmy system tubek, który jest również bardziej przyjazny dla użytkownika. Możesz łatwo nałożyć balsam bezpośrednio na rzęsy, ściskając tubkę. Przy Normal Setting czas działania Lotion 1 wynosi 10 – 15 minut, a Lotion 2: 5 – 7 minut. Lotion 3 nadaje rzęsom odżywienie, którego potrzebują. Keratyna działa do 24 godzin po zabiegu. Lotion 3 jest dostępny tylko w postaci tubki i można go łączyć ze wszystkimi systemami.

Fast Setting

Teraz możesz osiągnąć jeszcze szybszy rezultat dzięki Lash Volume Lifting Fast Setting. W tym systemie skład jest silniejszy, dzięki czemu czas zabiegu jest krótszy. Tubki i saszetki jednorazowego użytku są łatwe w użyciu, ale też bardziej higieniczne i przyjazne dla użytkownika. Zwłaszcza saszetki są idealne dla Ciebie, gdy nie wykonujesz zbyt wielu zabiegów Lash Volume Lifting. Możesz użyć jednej saszetki dla jednego lub nawet dwóch klientów. Bardzo ważne jest, abyś wykonał dwa zabiegi jednocześnie lub zaraz po sobie. Dzięki saszetkom jednorazowego użytku istnieje mniejsze ryzyko przeterminowania produktu. Lotion 1 systemu Fast Setting ma czas działania od 5 do 8 minut, podobnie jak Lotion 2. Lotion 3 jest dostępny tylko w postaci tubki i może być łączony ze wszystkimi systemami.

Różnica

Na czym polega różnica? Do stworzenia systemu Normal Setting używamy wyłącznie składników pochodzących z Europy. Cysteamine HCI, jest to odpowiednik naturalnej cysteaminy / keratyny z rzęs. Dlatego czas działania jest dłuższy, ponieważ preparat nie jest aż tak silny jak Lotion 1 z systemu Fast Setting. Do systemu Fast Setting używamy kwasu glikolowego. Jest to mocniejszy preparat z tajwańskimi składnikami. Wszystko pozostaje zgodne z przepisami i regulacjami UE dotyczącymi kosmetyków. Pamiętaj jednak, że wybór zestawu jest uzależniony od kondycji naturalnych rzęs klientki, a nie od czasu, jaki możesz jej poświęcić.

Łączenie produktów

Możesz łączyć wszystkie produkty z systemów Normal Setting. Jeśli więc użyjesz np. Lotion 1 z buteleczki możesz połączyć go z Lotion 2 z tubki. To samo dotyczy Fast Setting. Jeśli zdecydujesz się użyć balsamu z saszetek jednorazowego użytku dla pierwszego kroku, możesz połączyć to z balsamem w tubce dla kroku drugiego.

Masz salon kosmetyczny lub jesteś fryzjerem? Wykonujesz zabiegi Lash Volume Lifting? Perfect Eyelash oferuje najlepsze produkty i cztery różne systemy, aby każdy mógł pracować taką metodą, jaką preferuje. Osiągamy niesamowicie dobre wyniki, teraz twoja kolej!