KURSY KOSMETYCZNE

Jesteśmy akredytowaną instytucją szkoleniową, a nasze kursy kosmetyczne kończą się uzyskaniem oficjalnego rozpoznawalnego w całej europie certyfikatu Perfect Eyelash. Dzięki któremu staniesz się odnoszącą sukcesy stylistką rzęs i brwi.

Twój sukces jest naszym celem!

Nasze kursy kosmetyczne prowadzimy w małych grupach, aby każdej kursantce poświęcić wystarczająco uwagi. Kładziemy duży nacisk na teorię, zdradzamy tajniki naszej pracy. Przy pracy na modelce doświadczeni trenerzy nieustannie nadzorują przebieg zabiegu, doradzają i dzielą się swoim doświadczeniem. Wszystko po to, abyś wyszła jak najlepiej przygotowana do samodzielnej pracy.

Wróć do nas

Dodatkowy czas dla Ciebie po zakończeniu szkolenia dostajesz nawet 6 miesięcy, aby online zadawać pytania trenerowi lub prosić go o dodatkowe wsparcie. Chcemy wraz z Tobą budować pozytywne doświadczenia.

Wybierz kurs i dowiedź się więcej!

Przedłużanie rzęs

Lash lifting & Laminacja brwi

Henna & Geometria

Makijaz permanentny

Cennik szkoleń

Szkolenie 1:1 Perfect Eyelash przeznaczone jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją rzęs. Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego o rodzajach przedłużeń, naturalnych rzęsach oraz efektach, jakie możesz stworzyć.  Poznasz zasady, których każda stylistka rzęs musi przestrzegać w swoim gabinecie, nauczysz się niezbędnej teorii oraz popracujesz, pod okiem trenera, na modelce. Stylizacja 1:1 polega na umieszczeniu jednej sztucznej rzęsy na jednej naturalnej rzęsie. W ten sposób możemy przedłużyć rzęsy, nadać dodatkowe podkręcenie i zwiększyć objętość w sposób, który nadal wygląda naturalnie. 
Szkolenie trwa 7,5h.

Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających doświadczenie w technice 1:1, które chcą stworzyć większą objętość. Ta wyspecjalizowana technika pozwoli Ci ręcznie wykonane kępki umieścić na naturalnych rzęsach. Szkolenie obejmuje zarówno teorię jak i praktykę, więc nauczysz się wszystkiego o prawidłowym rozmieszczeniu i technikach tworzenia kępek.
Szkolenie trwa 7h.

Masterclass są zawsze dostosowane do potrzeb ucznia i organizowane indywidualnie, abyś mógł skupić się na tym co dla Ciebie ważne. 
Szkolenie trwa 4h.

Podczas szkolenia nauczysz się kształtować i modelować brwi tak, aby stworzyć idealny kształt dla swojego klienta. Szkolenie zostało opracowane tak, aby było pouczające i interesujące dla każdego stylisty, niezależnie od doświadczenia. Szkolenie obejmuje geometrię oraz pracę z henną pudrową Perfect Eyelash.
Szkolenie trwa 7h.

Podczas szkolenia dowiesz się wszystkiego o tej unikalnej metodzie podnoszenia, podkręcenia i zwiększenia objętości naturalnych rzęs. Poznasz teorię, produkty marki Perfect Eyelash i poćwiczysz na modelce. Zabieg nadaje się do każdego rodzaju i długości rzęs. Unoszenie rzęs za pomocą silikonowych nakładek nie niszczy ich i daje pełne odżywienie od nasady.
Szkolenie trwa 7h.

Absolutna nowość na rynku!

Szkolenie przeznaczone dla osób mających doświadczenie w stylizacji brwi (henna, farbowanie oraz epilacja, depilacja lub nitkowanie). Podczas szkolenia nauczysz się, jak za pomocą produktów marki Perfect Eyelash ujarzmić niesforne włoski, dokładnie wyczesać brwi, nadając im odpowiedni kształt i utrwalić efekt, aby utrzymywał się nawet do 6 tygodni. Dodatkowo nauczysz się jak pracować z farbką.

Szkolenie trwa 6h.

~ Our Results ~

0 +
years work
experience
0
Customers
worldwide
0
succesful
events

GALERIA SZKOLEŃ

Zapisz się na kurs już dziś!

INFOLINIA: 530 280 777

Nasi Trenerzy

Kursy kosmetyczne Perfect Eyelash są prowadzone przez najlepszych trenerów, laureatów licznych nagród. Nasz team ciągle się rozwija, aby nadążać za trendamii samemu je wyznaczać. Wszyscy styliści na co dzień pracują na naszych produktach, więc znają wszelkie tajniki i sekrety udanych stylizacji. Nowych szkoleniowców zawsze zapraszamy na szkolenie trenerskie do naszej siedziby. W ten sposób zapewniamy jednakowy, wysoki standard nauczania, według którego pracują wszystkie nasze akademie.

NOWOŚĆ

TYLKO U NAS

WEBINARY ONLINE

  • Oszczędzaj czas i pieniądze
  • Zdobywaj nowych klientów
  • Rozszerzaj ofertę
  • Zwiększ sprzedaż i prestiż