COŚ WIĘCEJ NIŻ TYLKO ZABIEGI

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w naszej branży. Dzięki dystrybuowanej na całym świecie własnej marce profesjonalnych produktów do rzęs i brwi, oraz zespołowi stylistów rzęs, który zdobył wiele nagród, możemy z dumą powiedzieć, że dążymy do najwyższej jakości w każdej dziedzinie. Najwyższej jakości produkty, najlepsza dbałość o naturalne rzęsy i najbardziej innowacyjne techniki – to właśnie reprezentujemy.

Przedłużanie rzęs

Czy chcesz mieć piękne długie, pełne i podkręcone rzęsy bez kłopotów z tuszem do rzęs? Zatem przedłużanie rzęs jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie! Podczas tego zabiegu przyklejamy ostrożnie jedną sztuczną rzęsę do jednej naturalnej metoda 1:1, lub kilka rzęs do jednej technika Russian Volume. W ten sposób możemy stworzyć piękny, intensywny wygląd, który nadal wygląda bardzo naturalnie.

Zabieg ten trwa do 2,5 godziny.

Henna

Henna Perfect Brow to jeden z najbardziej łagodnych i skutecznych sposobów farbowania brwi i rzęs. Podczas tego zabiegu brwi są idealnie modelowane, farbowane i starannie wykończone makijażem brwi. Zaletą Henny jest to, że zarówno włosy, jak i skóra są zabarwione, dzięki czemu możemy stworzyć piękne, pełne brwi.

Zabieg trwa ok. 60 min.

Lifting rzęs

Inaczej niż w przypadku permanentnego przedłużania rzęs, Lash Lifting bazuje tylko na rzęsach Klientki. Przy zastosowaniu profesjonalnych preparatów Perfect Eyelash, kosmetolog odżywia, podkręca, a następnie farbuje rzęsy. W wyniku tego działania, klientka uzyskuje rzęsy jak po zalotce, jednak efekt jest o wiele bardziej trwały.  
Zabieg trwa ok. 60 min.

Laminacja brwi

Zabieg przeznaczony dla osób, które marzą o idealnie
ułożonych, zadbanych i odżywionych brwiach.  Laminacja jest przeznaczona dla każdego rodzaju brwi. Ujarzmimy niesfornie rosnące włoski, pogrubimy i wzmocnimy te rzadkie i cieknie. Za pomocą specjalistycznych preparatów Perfect Eyelash możemy nadać perfekcyjny kształt Twoim brwiom, wzmocnić je keratyną i utrwalić efekt tak, abyś mogła się nim cieszyć nawet do 8 tygodni.  
Zabieg trwa ok. 50 min